ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN 0312 229 29 63

Diğer

Diyanet Bir-Sen

23 Nisan 1920

- +

23 Nisan 1920 ;

Çocuklarımızın geleceğine yön veren ve çocuklarımızı gündeme getiren çok anlamlı bir gündür.

23 Nisan 1920 şanlı ecdadımızı tarihin sahnesinden silmeye çalışan alçak ve kahpe düşmanı hayal kırıklığına uğratan , bir ölür bin doğarız mesajını dünyaya haykırılışıdır.

Yüce dinimizin ve şanlı milletimizin kahpe düşmanları birkez daha gördülerki bu asil millet yedi düvele karşı meydan okuyacak bir millettir.

Küllerinden doğan bir millet olarak geleceğimizi emin ellere bırakabilmek için çocuklarımızı dinine vatanına gönülden bağlı bireyler , yeri geldiğinde dün olduğu gibi bugünde dini ve vatanı için gözünü kırpmadan canını feda edebilecek bir anlayışta yetiştirmeliyiz.

Değişen Dünya düzeninde emperyalist güçlerin yaptığı toplum ahlakını bozan hertürlü girişimde ilk etkilenen elbette çocuklarımız , genclerimizdir. Bu vesile ile bütün ümmetin en asli ve temel gayesi toplumumuza dinine vatanına bayrağına örf ve adetlerine sahip çıkan kendinden sonra gelecek nesillere bunları aktarabilen bir nesil yetiştirmektir .

Unutmayalım Ki !

Bugünün çocukları, gençleri yarının Anne Babaları olacaklardır.

Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın bayramını kutluyor; aziz milletimizi ilelebet payidar kılmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyoruz.

Diyanet Bir-Sen Genel Merkezi

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.