ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN 0312 229 29 63

Diğer

Diyanet Bir-Sen

Siyasileri uyarıyoruz !!!

- +

Siyasileri uyarıyoruz !!!

Mülteci adı altında yapılan talihsiz uygulama ve açıklamaları büyük bir endişeyle üzüntüyle izlemekteyiz.

650 yıl bir arada Müslüman olarak yaşadığımız Türk, Kürt Arap vs. Bölge insanlarının mülteci diye adlandırılması son derece vahim bir durumdur. Bunlara mülteci diyenlerin kendilerinde bu durum mevcut olabilir.

Bu kişi ve grupları şiddetle uyarıyor ve kınıyorum.

Geçmişinden haberi olamayanların geleceğe dair söyleyecekleri sözleri olamaz.

Suriyeli, Afganlı veya Osmanlı çatısı altında yaşamış ve adına İslam coğrafyası denmiş bir bölgede emperyalist güçlerin çizdiği sınırlar bizim gönül coğrafyamızda engel olamaz.

Tarihinden Vatan’ının ve dininin etki alanından haberi olmayan şahsiyetlere haykırıyorum.

Çanakkale’de kurtuluş savaşında Sakarya’da ve ülkemizin maruz kaldığı saldırılara karşı bizimle omuz omuza çarpışanları iyi araştırın.

Afganlı Pakistanlı vs. Tüm İslam coğrafyasında kadınların boynundan kollarından kulaklarından çıkarıp gönderdiği altınları, Aşlarını Paralarını ve kınalı kuzuları bilmeyecek kadar veya bu gerçekleri hazmedemeyecek kadar yabancısınız.

Haddinizi bilin !

Toplumu aşağılayan halka hizmet için seçilmiş ve halkın bir kısmına ayrım yapma planlarını açıklayan ve aldığı görevin sorumluluğunu yerine getirmekten bir çare belediye başkanları hakkında gerekli yasal işlemlerin idari ve adli makamlar tarafından İvedilikle yapılmasını talep ediyoruz.

Bu memleketin geleceğini düşünmeden emperyalist güçlerin emellerine hizmet eden istikametteki uygulama ve açıklamaları yapanlar bilsinler ki Biz ;

TÜRK, KÜRT, ARAP, ACEM, LAZ, GÜRCÜ ABAZA VS. Bu coğrafyada asırlarca yaşamış tüm ırklar kardeşiz Müslümanız Gönültaş’ız. Bizim Atamıza tarihimize sizler ezilirsiniz ! Bizi bir birinden ayırmaya gücünüz yetmez. Ancak şunu bilmenizi isterim bu coğrafyanın ve yüce İslam dininin düşmanları bilsin ki sizle asla bir olmayacağız. Sizin kirli hesaplarınızı adım adım takip ediyoruz. Kirli hesaplarınızda boğulacaksınız.

Bu konuda sayın Cumhurbaşkanımıza ve ekibine dindaşlarımıza sahip çıktıkları için teşekkür ediyoruz.

Bu coğrafyada hep beraber yeni bir destan yazıyoruz. Bu destan bu coğrafyanın ırklarıyla ülkemizin önderliğinde İslam dininin birleştirici gücüyle yeniden tesis edilecektir. Kininizde boğulun. Varlığımız Dinimize ve Vatanımıza armağan olsun

Selam ve dua ile kalın sağlıcakla…

Hasan TÜRÜT
Diyanet Bir-Sen Genel Başkanı

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.