ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN 0312 229 29 63

Diğer

Diyanet Bir-Sen

Al Birini Vur Ötekine !

- +

Al Birini Vur Ötekine !

Diyanet-Sen baskı ve hukuksuzluktan medet umarak üyelerin istifasını engellemeye çalışırken sendikal mücadele yapıyor.

Daha ne görelim ki, kendisinin sözde alternatif olduğunu yetkiyi almaya geldiğini ve büyük bir algı operasyonu yaparak maalesef teşkilat çalışanlarımızı ikinci bir çıkmaza sürükleme gayretinde olan Mil-Diyanet Sen konusunda ciddi endişelerimiz oluşmaya başladı.

Kendisinin haksızlıklara karşı mücadele edeceğinin algısını ve şovmenliğini yapan Mil-Diyanet Sen hukuksuz ve adaletten yoksun memurlar arasında ayırıma sebep olan % 1 sınırı konusunda mahkeme kapılarına koşması gerekirken güya çizginin altına kalan sendikalar Mil-Diyanet Sen ‘i tercih ediyormuş gibi algılar yaparak kamuoyunu ve camia personelini etkisi altına alma gayretindedir.

Ayıptır yazıktır hukuksuzluktan üye avcılığı yaparak Diyanet-Sen ‘den farkınızın olmadığını ispatlamış oldunuz.

Meslektaşlarıma sesleniyorum. “Hakkın ve Haklının Gür Sesi” Diyanet Bir-Sen ‘i engellemeye çalışacaklarını zanneden sözde sendikacılara itibar etmeyelim.

Teşkilâtımızı siyasi sendikacılıktan kurtarmaya çalışırken başka siyasi hesapları olanlar Diyanet Bir-Sen ‘in karşısında bu kirli hesaplarını tutturamayacaktır.

Lütfen hizmetinizle konuşun algı operasyonuna kalkışmayın. Artık meydan boş değildir. Şüphesiz meslektaşlarımız izleyip en doğru kararı verecektir.

Selam ve dua ile kalın sağlıcakla.

Hasan TÜRÜT
Diyanet Bir-Sen Genel Başkanı 

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.