ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN 0312 229 29 63

Diğer

Diyanet Bir-Sen

Hamd Olsun Özlediğimiz Diyanet Sahalarda

- +

Hamd Olsun Özlediğimiz Diyanet Sahalarda !!!

Geçtiğimiz günlerde Sayın Cumhurbaşkanımız ile kol kola Yargıtay yeni binamızın açılışında görüntülenen Sayın Prof. Dr. Ali ERBAŞ ‘ın dualar ile yaptığı açılışta birçok kesim durumdan rahatsız olmalı ki ! Bu durum epeyce ses getirmiştir.

Kıymetli kardeşlerim özlediğimiz görüntüler , olması gerekenler yavaş yavaş elhamdülillah olmaktadır. Ülkemizin her karış toprağında Müslümanca yaşayan bir toplumun, açılışlarda, törenlerde ve kutlamalarda Dua Etmelerinden rahatsız olacak kadar beslediğiniz Kin, nefret ve rahatsızlığın sebebi nedir ?

Elbette çok iyi biliyoruz ki bu durum sizleri rahatsız ediyor ve Hamdolsun ki etmeye ‘de devam edecektir. Adalet üzerine kurulu dinimizin tüm gerekliliklerini Diyanet İşleri Başkanlığımız artık yavaş yavaş sahada konuşması gereken yerde konuşarak yapmaktadır.

Bu konuda kıymetli kardeşlerim Sayın Hocamıza ve kurumumuzu hedef alan sözler sarf eden şahsiyetlere sözümüz “Biz sizin nereden geldiğinizi çok iyi biliyoruz”
Artık Eski Türkiye Yok ! Modernlik adı altında yaptığınız Toplumumuzun Örf ve Adetlerine uymayan sözde kutlamalarınız, açılışlarınız, törenlerinizi çok istiyorsanız geldiğiniz yere dönebilirsiniz.

Diyanet İşleri Başkanımız ve Sayın Cumhurbaşkanımıza yaptıkları ve yapacakları nice bu tür programlarda Rabbimden yar ve yardımcıları olmalarını diliyor ve Vatanımıza, Bayrağımıza , Dinimize sahip çıkan nice nesillerin yetiştirilmesi konusunda Tüm toplumumuza mesaj veriyorum.

Selam ve dua ile kalın sağlıcakla

Diyanet Bir-Sen Genel Merkezi

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.