ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN 0312 229 29 63

Diğer

Diyanet Bir-Sen

- +

Unutmuyoruz çünkü Her Daim hazırız !!!

Ülkemizde darbe yapıp başbakan asanlar, darbe yapıp Manevi ve Milli değerlerimizi ayaklar altına alanlar, postmodern darbe deyip müslüman simaları engellemek isteyenler, muhtıra verip bu ülkenin gerçek sahiplerini ürkütmek isteyenler başaramayacağını görünce millete kurşun ve bomba yağdıran alçaklar !

Sizi tanıdık ;
Sizin yaptığınız hainliklerinizi artık mazideki hainler olarak nesilden nesile anlatacağız. Siz dış piyonlarsınız, siz işbirlikçilersiniz, siz hainlersiniz ve siz dışarıdan içimize yerleşmiş düşmanlarsınız. Siz bu şanlı milletimizin ezanını, Kuranını ve milli değerlerini yok etmek isteyenlersiniz . Bilemediniz şu ki bu şanlı Müslüman milletin sabır aşaması artık tükenmiştir ve artık size karşı her an hazırlıklıyız. Kükremiş sel gibiyiz !!! 12 eylüller bundan sonra sizin kabüs gününüz olacaktır.

Zihniyetiniz ‘den olan kalıntılarınız annelerimizin, bacılarımızın kıyafetinden tutunda açılışlarda yapılan dualardan rahatsız olmaktadır.Artık sizi çok iyi tanıyor ve takip ediyoruz. Bundan sonra sizlere ve zihniyetinize geçit yok! “Ya İstiklal Ya Ölüm!” diye yemin ettik bilin istedim.

Diyanet Bir-Sen Alışagelmiş sendikalardan değil Şanlı Milletinin Hak ve Hukukunu İstiklal ve İstikbalini korumak ve gözetmekle yükümlü bir dava dır.

Hep birlikte daha güçlü yarınlara

Selam ve dua ile kalın sağlıcakla

Diyanet Bir-Sen Genel Merkezi

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.