ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN 0312 229 29 63

Bizden Haberler

Diyanet Bir-Sen

Gümüşhane Torul İlçemize Ziyaret

- +

Diyanet Bir-Sen’den Gümüşhane Torul Çıkartması !


Diyanet Bir-Sen fırtınası esmeye devam ediyor.

Genel Başkanımız Sayın Hasan TÜRÜT, Rize il başkanımız İbrahim KILIÇ, genel disiplin üyemiz Kenan ER ve Ali UZUN Hocamız ile Gümüşhane ilimizin Torul İlçesinde Üyelerimiz ve Müftülük Makamlarımız ile harika bir hasbihalde bir araya geldi.


Torul İlçe Müftülüğü Personelleri ve farklı sendikaya mensup kardeşlerimizi ayırmaksızın yapılan buluşmada gündeme dair konular tartışıldı ve yapılması gerekenler çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.
Torul İlçe Yönetimimiz Sayın Behzat SİVRİ, Yusuf ÖZKAN, Bekir ÖZKAN, Ali OKURER ve sendikamızın kıymetli üyelerine misafirperverliklerinden dolayı Teşekkürlerde bulunan Genel Başkanımız, Yaptığı konuşmada özellikle 3600 Ek gösterge, Sözleşmeli personel konusu , Atamalar konusu gibi kurumumuzun sancısı haline gelen konularda fikirlerini ve yapmış olduğumuz çalışmalar hakkında kısa bir bilgilendirme konuşması yaptı.


Diyanet Bir-Sen Olarak Haftanın her günü zaman mekan ayırmaksızın 7/24 Üyeleri için çalışan ve sıkıntıları, dertleri yerinde giderek görerek notlarını alan sendikacılık anlayışımız ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.
Sende Aramıza Katılmakta Geç Kalma…
“Hakkın ve Haklının Gür Sesi”
Diyanet Bir-Sen Genel Merkezi

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.