ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN 0312 229 29 63

Bizden Haberler

Diyanet Bir-Sen

Diyanet Bir-Sen ve Diyanet Söz-Per Platformundan İstanbul İlimize Yakışır Bir Hasbihal…

- +

Diyanet Bir-Sen ve Diyanet Söz-Per Platformundan İstanbul İlimize Yakışır Bir Hasbihal…

Diyanet Bir-Sen İl başkanlığımızın Topkapı Sosyal Tesislerinde düzenlemiş olduğu buluşmada , Genel Başkan vekilimiz Sayın Mehmet KUMAŞ, Teşkilatlanma Başkanımız Sayın Hamdullah SİLİNDİR,İstanbul bölge başkanımız Sayın Yusuf FERŞATEFENDİOĞLU, Diyanet Söz-Per Platformu Başkan yardımcısı Sayın Sefa ALTUN, İstanbul İl Başkanımız Sayın Halil İbrahim ÇÖRDÜKÇÜ ve İstanbul’un çeşitli ilçelerinde görev yapan Din görevlisi hocalarımızın katılımları ile gerçekleşti;

Buluşmada gündeme dair konular ve Din görevlisi kardeşlerimizin sıkıntıları, talepleri tartışılarak çözüm için notlar alınarak Genel Merkezimize Bildirilerek, Genel merkezimiz çalışmalara hemen başladı. Ayrıca Diyanet Bir-Sen Ailemize katılan yeni üyelerimize sendikamızın gayesini yapılan ve yapılacak olan çalışmalarımız anlatıldı.

Ayrıca İstanbul İli Başkanlığına yeni atanan Halil İbrahim ÇÖRDÜKÇÜ Hocamıza yeni görevinde başarılar dileyen yönetim ekibimiz, Eski İl Başkanımız ve Yeni İstanbul Bölgesi Sorumlusu Olarak atanan Yusuf FERŞATEFENDİOĞLU başkanımıza geçmişte İstanbul İlimiz için yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkürlerini iletti.

Genel Merkezimiz Olarak Başkanlarımıza Yeni Görevlerinde başarılar diliyoruz. Diyanet Bir-Sen Ailesinin her bir ferdi Olarak “Hakkın ve Haklının Gür Sesi ” , “Sessizlerin Sesi”, “Kimsesizlerin Kimsesi ” Olmak adına çalışmalar yaptık ve yapıyoruz. Gelin sizde bu davada Diyanet Bir-Sen ile yürüyerek, Sizlerin ‘de Nice mutlu yarınlara ulaşmanızı temenni ediyoruz.

Selam ve Dua İle…

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.