34°C
ANKARA HAVA DURUMU34°C Az Bulutlu
BİZE ULAŞIN 0312 229 29 63

Bizden Haberler

Diyanet Bir-Sen

Bursa Orhaneli ilçemize ziyaret

- +

Bunca sorunlar ve yapılması gerekenler varken kuran sünnet vatan ve bayrak gibi ulvi bir dava için yola çıkmış Diyanet Bir-Sen gece gündüz çalışmayı üretmeyi mücadeleyi mukaddes bir görev olarak bilir.

Bursa ilimizin Orhaneli ilçesinde kurucu genel başkan yardımcımız kıymetli Hüseyin KESKİN başkanım ve Orhaneli ilçe başkanı Hakkı TOPAN ve değerli ekibinin düzenlemiş olduğu ilçe müftülüğünün tüm personelinin davet edildiği programda üyelerimiz ve değerli meslektaşlarımızla buluşarak yapılan ikram sonrası Diyanet Bir-Sen’ in misyonunu gayesini ve projelerini anlatma fırsatı bulduk .

Kıymetli kurucu genel başkan yardımcımız Hüseyin keskin başkanımla bir dizi programlara katılarak üyelerimizden Yörükler Mahallesi İmam hatibimiz Yunus TUTAK değerli hocamızın nişan merasimine katılarak hayatının en mutlu gününde kardeşimizin mutluluğunu paylaştık ömür boyu mutluluklar diliyorum.

Bu muhteşem muhabbetin oluşmasında emeği geçen aynı zamanda kendi memleketi olan kıymetli Kurucu genel başkan yardımcımız Hüseyin KESKİN başkanıma Orhaneli ilçe başkanı kıymetli Hakkı TOPAN başkanıma ve ekibine bizleri büyük bir coşkuyla şereflendiren değerli meslektaşlarıma yürekten şükranlarımı arz ediyorum.

Biz yetkiyi haktan ve muhterem meslektaşlarımızdan alırız. Yetkiyi kullanırken de kuran sünnet ne der vatanımızın bayrağımızın yücelmesi neyi gerektirir. Meslektaşlarımızın huzuru için neler yapılması gerekir ümmetin menfaatleri nerede ona bakarız.

Başkaları ne der diye asla bakmayız. Ne korku biliriz nede fani beklentilere meylederiz.

Hakkın ve haklının sesinin gür çıkması bize yeter.

Henüz yolun başındayız daha söyleyecek çok sözümüz var . Yapacak çok işimiz var boş işlere ayıracak zamanımız yok.

Ecdadımıza ev sahipliği yapmış muhteşem diyarlardan ecdadımızın bakışıyla bakıyoruz. Hep birlikte daha güzel günlere temennisiyle selam ve dua ile kalın sağlıcakla

DİYANET BİR-SEN GENEL MERKEZİ

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.