ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN 0312 229 29 63

Diğer

Diyanet Bir-Sen

Din ve Vatan Kırmızı Çizgimizdir

- +

Şanlı milletimizin gazi meclisinde Mehmetçiğimize ve Memleketimizin şerefli evlatlarına kurşun sıkan, Cennet Vatanımızın birliğini bölünmez bütünlüğünü hedef alan kahpe ve hain terör örgütü PKK, PYD, YPG ve bunlar gibi düşünen örgütlere veya bunlara muhabbet besleyenlere, bunlarla iç içe olan siyasi uzantılara ve parti mensuplarına, milletimizin vekâletini yapan terör iltisaklı bireylere artık tahammülümüz kalmamıştır. Yüce Mecliste terörle anılan kişi veya grupların yer bulmasını istemiyoruz.

Devletimizin yetkili mercileri harekete geçip emperyalist güçlerin bu tür kirli ellerini ivedilikle ortadan kaldırmalıdırlar. Tüm yetkilileri göreve davet ediyoruz.

İhanete bürünmüş bu kişilerin şehit kanıyla yıkanmış kutsal topraklarımızda özgürce dolaşmalarına tahammülümüz kalmamıştır.

Şanlı milletimizin alın teriyle ödediği vergilerden beslenmelerine asla tahammülümüz yoktur.

Artık bilinmelidir ki bu vatan uğruna milyonlarca yiğit nöbet tutarken bu alçakların hainliklerine daha fazla müsaade edilmeyecektir.

Diyanet Bir-Sen’in, “Kuran, Sünnet, Vatan, Bayrak” ifadesinin söylemden ibaret olmadığı, zamanı geldiğinde eyleme geçileceği bilinmelidir.

Selam ve dua ile…

Hasan Türüt

Diyanet Bir-Sen Genel Başkanı

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.