ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN 0312 229 29 63

Bizden Haberler

Diyanet Bir-Sen

Dirilişin şehri ,Şeyh Edebali’nin diyarı Bilecik İlimizde coşkulu bir toplantımız oldu.

- +

Dirilişin şehri ,Şeyh Edebali’nin diyarı Bilecik İlimizde coşkulu bir toplantımız oldu.
Diyanet Bir-Sen’in sesinin ilk duyulduğu yerlerden biri olan Bilecik’ten öncelikle önceki il başkanımız şuanda aramızda olmayıp Sakarya İl müftülüğünde aynı görevine devam eden kıymetli İbrahim Sevdim başkanımıza şükranla minnetle selam ve dua ediyoruz.
Üyelerimizin ve meslektaşlarımızın büyük teveccühüne mazhar olduğumuz muhabbet dolu toplantımızı organize eden kıymetli İl başkanımız Necati Çalışkan beye, il başkan vekili Ramazan Coşgun başkanımıza, çok değerli yönetim kurulu üyelerine ve Gölpazarı ilçe başkanımız Tuncay Bozyurt başkanıma ayrı ayrı muhabbetle şükranlarımı arz ediyorum.
Tüm bölgedeki toplantı ve çalışmalarımız da beraber bulunduğumuz kurucu Genel Başkan Yardımcımız kıymetli Hüseyin Keskin başkanıma da özellikle teşekkür ediyorum.
Diyanet Bir-Sen üye aidatlarını üyelerin hizmetinde kullanmaktadır. Gelin hep beraber sendikacılık ta ve tüm işlerimizde Hakkın ve haklının gür sesi olalım.
Bırakın siyaset ve vesayet sendikacılığını.
Devlet memurları ve özellikle Din gönüllüsü görevli meslektaşlarım; Sizler bu ülkenin temel taşları ve önderlerisiniz Siyasetin ve vesayetin peşine takılmayın. Çünkü herkes sizin arkanızda saf tutmaktadır.
Bizler her daim Kur’an, sünnet, vatan ve bayrak duygularıyla hakkın ve haklının gür sesi olalım.
Diyanet Bir-Sen Genel Merkezi

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.