ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN 0312 229 29 63

Bizden Haberler

Diyanet Bir-Sen

Diyanet Bir-Sen ailesi her geçen gün büyük bir coşkuyla büyümeye devam ediyor.

- +

Diyanet Bir-Sen ailesi her geçen gün büyük bir coşkuyla büyümeye devam ediyor.

Sakarya İl Başkanımız İsmail Meraklı bey ve çok değerli ekibinin muhteşem organizesiyle kıymetli üyelerimiz ve meslektaşlarımızla Sakarya’da buluşmanın bahtiyarlığını yaşadık. Bölge çalışmalarımızı birlikte yürüttüğümüz kurucu genel başkan yardımcımız Hüseyin keskin başkanıma, Sakarya İl Başkanımız İsmail Meraklı başkanıma değerli ekibine ve katılımlarıyla bizleri şereflendiren değerli üye ve meslektaşlarıma yürekten şükranlarımı arz ediyorum. İyi ki varsınız
Teşkilatımızın , kıymetli üyelerimizin ve meslektaşlarımızın yerinde talep ve sorunlarını dinleyerek önerilerini büyük bir dikkatle not aldık.


Diyanet Bir-Sen bir dava sendikası hak ve haklının gür sesi olarak ümitsizlere ümit çaresizlere çare kimsesizlere kimse olma yolunda büyük bir kararlılıkla devam ediyor.
Meslektaşlarımızın büyük teveccühü bize şunu anlatıyor. İstenen ve beklenen bir sendikal yapının ne kadar büyük bir ihtiyaç olduğu gerçeğini bizzat müşahede etmekteyiz.


Diyanet Bir-Sen farkı fark ettiren çözümsüzlükleri çözüme kavuşturan gücünü haktan ve üyesinden alan itidalli cesaretli basiretli ve son derece kararlı bir yapıdır.
Bizler her daim sahada yerinde, görerek, dinleyerek istek ve talepleri dikkate alarak yaptığımız tüm çalışmalarımız bu davada yaptığımız ve yapacağımız tüm hizmetlerin teminatıdır.
Diyanet Bir-Sen’li olmak Ayrıcalıktır …

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.