ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN 0312 229 29 63

Haberler

Diyanet Bir-Sen

Diyanet Bir-Sen K. Maraş İl Temsilciliği Hizmet Binası Açıldı

- +

Diyanet Bir-Sen üyelerine ve tüm din görevlilerine hizmet verecek olan Kahramanmaraş İl Temsilciliği binası hizmete açıldı.

Diyanet Bir-Sen İl Temsilciliği hizmet ve misafirhane binası olarak faaliyet gösterecek olan binanın Diyanet camiasının emrine sunulduğunu belirten Genel Başkan Yardımcısı Davut Dağ, hizmet binasında misafirlerin ağırlanacağını, üye olup olmadıklarına bakılmaksızın kimliklerini göstererek diyanet personelinin yararlanabileceğini söyledi.

Kahramanmaraş’a gelen diyanet personelinin otel ve moteller de ekonomik anlamda sıkıntı yaşamadan misafirhanelerinde rahatlıkla kalabileceklerini belirten Davut Dağ şunları söyledi:

Hizmet Binası ve Misafirhane Olarak Hizmet Verecek

“Rabbime şükürler olsun, diyanet personeline hizmet edebileceğimiz bir yuvamız oldu. Kur’an, sünnet, vatan ve bayrak unsurlarına saygı duyan, bu kavramlarla yaşayan kardeşlerimize hizmet edeceğiz. Kur’an ve sünneti şiar edinen, bunları kendine rehber edinen ve güzel dinimize hizmeti dava olarak algılayan Diyanet Bir-Sen ailesinin her geçen gün büyüyen ve genişleyen ailesine hizmet etmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz.

Nezih, Güvenilir ve Sakin Bir Hizmet Binası

Kahramanmaraş’ta bulunan üyelerimiz ve tüm meslektaşlarımızla sohbet edebileceğimiz, çeşitli konularda istişarelerde bulunabileceğimiz hizmet binamız, aynı zamanda misafirhane olarak da hizmet verecek. İl dışından gelen misafirlerimizi ağırlayabileceğimiz bir misafirhane olması bizleri ayrıca mutlu etmektedir. Nezih bir mekâna sahip, güvenilir ve sakin bir hizmet binamız var.

Diyanet Bir-Sen’in Sendikacılık Anlayışını Göstereceğiz

Diyanet Bir-Sen ailesinin bir ferdi olmak ayrıcalıktır. Bu düşünce ile hizmet ağımızı inşallah daha da genişleteceğiz. İlimizde yüreğine dokunmadığımız hiç kimse kalmayacak.  İlçe müftülüklerinde herkese dokunuyor, herkesle selamlaşıyor, herkesle tokalaşıyoruz. Hatırını sormadığımız kimse kalmıyor, kalmayacakta. Diyanet Bir-Sen’in sendikacılık anlayışını ve diğer sendikalardan farklı olduğumuzu herkese göstereceğiz.

İl Başkanımız Fatih Balbaba’ya Teşekkür Ediyorum

Hizmet ve misafirhane binamız, Yenişehir Mahallesi, Trabzon Bulvarı, Gülşah Apartmanı, No: 52, Kat 5, Dulkadiroğlu ilçesinde bulunmaktadır. Bu hizmet ve misafirhane binasının açılması için büyük emek ve zaman harcayan kıymetli İl Başkanım Fatih Balbaba’ya teşekkür ediyorum. Allah ondan razı olsun. Çok büyük emekler harcayarak bu binanın hizmetimize sunulmasını sağladı. Kahramanmaraş’a gelen veya gelecek olan üyelerimiz başta olmak üzere Diyanet personeli İl Başkanımız Fatih Balbala’ya 0506 511 29 65, bana da 0538 725 60 64 numaralı telefonlardan ulaşabilirler. Kendilerini misafirhanemizde ağırlamaktan onur duyacağız.”

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.