ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN 0312 229 29 63

Diğer

Diyanet Bir-Sen

DİYANET BİR-SEN ve DİYANET SÖZLEŞMELİ PERSONEL PLATFORMU EL ELE

- +

DİYANET BİR-SEN ve DİYANET SÖZLEŞMELİ PERSONEL PLATFORMU EL ELE VEREREK GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ.

Diyanet Bir-Sen Diyanet sözleşmeli personel platformu ile birleşerek Diyanet çalışanları geleceğe emin adımlarla hızla ilerlemektedir. Diyanet Sözleşmeli Personeli Platformu Başkanı Ferhat DOĞAN ve Başkan Yardımcısı Safa ALTUN Başkanlarımıza sözleşmeli personeller adına yapmış oldukları gayretli çalışmalarından, çok yönlü ve geniş katılımlı istişareleri sonucunda Diyanet Bir-Sen’le birleşmelerinden dolayı yürekten teşekkür ediyorum.

Diyanet Bir-Sen Diyanet işleri bakanlığımızın birliğini temsil eden anlayış ve kabiliyetiyle personelimizin en büyük güvencesidir. Sözleşmeli personelimizin sesi artık daha gür çıkacaktır. Daha önceki ve tüm haberlerimizde dile getirdiğimiz gibi ya kadro ya kadro! başka hiçbir alternatifi kabul etmiyoruz. Bu konuda ilgili ve yetkili herkese sesleniyoruz. Sözleşmeli personel, Diyanet Sözleşmeli Personel Platformu ile beraber ayrıma, eşitsizliğe, baskıya, haksızlığa ve adaletsizliğe dur diyecek güce sahiptir.

Diyanet Bir-Sen kuruluş amacıyla her geçen gün tüm teşkilâtın sesini ilgili ve yetkili kişilere daha etkin bir şekilde duyurabilmek ve sorunları çözümle buluşturabilmek için tüm birimleri temsil eden platformlarla, komisyonlarla araziye inmeye başladı ve her geçen gün baş döndürücü bir hızla çalışmalarını sürdürecektir.

Diyanet Bir-Sen Genel başkanı Hasan TÜRÜT olarak, Diyanet Sözleşmeli Personel Platformu başkanımız Ferhat DOĞAN ve başkan yardımcımız Safa ALTUN ile birlikte büyük bir azimle sözleşmeli personel kadroya geçinceye kadar ilgili ve yetkili herkesin uykularını kaçıracak cinste büyük bir gayret ve titizlikle çalışmalarına hızlı şekilde başlamıştır. Artık sözleşmeli personel, sözleşmesini Diyanet Bir-Sen ile yaparak kadroya ilk adımını atmış olacaktır. İdarelerdeki sorunlarınızda, mahkemelerde, Sendika baskıları karşısında, ekonomik, sosyal, görev mahalli, basın, ailevi, dernek ve vakıflarla ilgili sorunlara karşı her daim ve her konuda, artık yalnız değilsiniz. Sizler artık görevinizi aşkla yapın, eşinizle çocuklarınızla ve sevdiklerinizle sağlıklı günlerde huzurla yaşayın sorun ve talepleriniz Diyanet Bir-Sen tarafından değerlendirilip çözümle buluşturulacaktır. Diyanet Sözleşmeli Personel Platformuna gönül veren sözleşmeli personele ve tüm diyanet personeline selam, saygı, hürmet ve muhabbetlerimi arz ediyorum.

Kalın sağlıcakla

Diyanet Bir-Sen Genel Başkanı

Hasan TÜRÜT

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.