ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN 0312 229 29 63

Haberler

Diyanet Bir-Sen

DİYANET BİR SEN’İN TEŞKİLAT ÇALIŞMASI HIZLA DEVAM EDİYOR

- +

Diyanet Bir Sen Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan yardımcısı Hamdullah Silindir teşkilat çalışmalarına hız vererek Adıyaman iline çıkarma yaptı.

Adıyaman il Başkanı Bedir Tekin ve TUT İlçe Yönetimiyle beraber ilçe müftülüklerini ziyaret ederek hem sendikamızın çalışmalarından bilgi aktardı, aynı zamanda üyelerimizin sıkıntılarını idari amirlerle paylaşarak tüm Kurum amirlerimizin tüm sendikalara eşit mesafede hakkaniyet gözetilerek yürütülmesi hususunda fikir alışverişinde bulunuldu.

Ziyaretin ardından tüm üyelerimizle toplantı yapılarak tekrâren üyelerimizin sorun ve talepleri yerinde dinlenilerek bir gün sonra il müftüsü Mehmet Taşcı’yı ziyaret edildi. Sorun ve talepler il müftümüze aktarıldı.müftü taşçı bu konuda tüm personelin eşit olduğunu söyleyerek her hangi bir konuda görevlilerimizin müftülüğümüzü ziyaret ederek dertlerine çözüme kavuşturulacağı belirtildi.

Proğram üyelerimize plaket takdimi yapılarak son buldu.

Silindir Adıyamanda görmüş olduğu teveccühten dolayı başta il başkanı Bedir Tekin olmak kaydıyla ilçe Başkanlarına ve tüm Diyanet Bir Sen üyelerine teşekkür ederek memnun bir şekilde ayrılarak tüm Türkiye’yi il il ilçe ilçe hizmetlerin genel merkezimiz tarafından gideceğini söyleyerek kimsenin şüphesi olmasın diyerek veda etti.

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.