ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN 0312 229 29 63

Diğer

Diyanet Bir-Sen

Diyanet işleri bakanlığımızın ve Diyanet vakfımızın neler yaptığını merak edenler önce yapılan bu hizmetlere iyi baksın.

- +

Devletimizin ve dinimizin en temel gayesi olan mazlumun ve yardıma ihtiyacı olanın yanında olmayı her daim ilk vazife olarak bilmiştir. ‘Komşusu açken tok yatan bizden değildir! ‘ Diyen bir peygamberin ümmetiyiz elhamdülillah


Diyanet işleri bakanlığımızın ve Diyanet vakfımızın neler yaptığını merak edenler önce yapılan bu hizmetlere iyi baksın.


Rize il müftüsü Naci Çakmakçı bey öncülüğünde müftülük yardımcılarıyla , müftülük personelleri ve halkla işbirliği yaparak Suriye’nin İdlib şehrinde ve birçok bölgede 53 briket ev 13 su kuyusu ve birçok erzak yardımı yapıldı. Aynı zamanda yurt içinde Rize merkezde Cami inşaları ve 4-6 yaş kuran kursları gibi muhteşem çalışmalarıyla Diyanet işleri bakanlığımızın onur ve itibarını en üst seviyede temsil etmektedir.


Ülkemizde Diyanet kurumu tüm ekibiyle halkımızın doğumdan ölümüne ve tüm sosyal hayatta mutluluk ve kederinde ülkemizi yurtiçi ve yurt dışında en iyi şekilde temsil etmekte ve kurumlar üstü çalışmaktadır.


Diyanet Bir-Sen Olarak Başta Diyanet işleri başkanlığımızı, Diyanet vakfımızı ve bu çalışmalara vesile olan Rize il müftüsü Naci Çakmakçı ve bu hayırda emeği geçen tüm personeli tebrik eder bu şekil ümmete en hayırlı hayırlı işleri her daim artarak devam etmesini rabbimizden niyaz ederiz.


DİYANET BİR-SEN GENEL MERKEZİ

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.