ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN 0312 229 29 63

Diğer

Diyanet Bir-Sen

GENEL BAŞKAN HASAN TÜRÜT’TEN TEŞEKKÜR MESAJI

- +

DİYANET BİR SEN GENEL BAŞKANI HASAN TÜRÜT’TEN TEŞEKKÜR MESAJI

Sayın Cumhurbaşkanım size minnettarız. Sesimize kulak verdiniz, bizim Çanakkale ruhumuzun önündeki engeli kaldırdınız.

KUR’AN, SÜNNET, VATAN ve BAYRAK aşığı DİYANET BİR-SEN’in büyük bir davanın sendikası ve adresi olduğunun iki kanıtını kamuoyu ile paylaşmak istiyorum.

2019 yılı Eylül ayında AYASOFYA’yı gündemimize aldık ve 2020 takvimine CAMİİ olmasını resmederek kamuoyu gündemine taşıdık. Sayın Cumhurbaşkanımızın duyarlılığı neticesinde AYASOFYA-İ KEBİR CAMİİ ŞERİFİ aslına rücu etti.

O günlerden bu yana önemli bir konuyu daha ısrarla gündeme taşıyan, tüm teferruatlarıyla kamuoyunun ve Cumhurbaşkanımızın dikkatlerine sürekli arz eden DİYANET BİR-SEN olarak çok mutluyuz ve çok umutluyuz.

Diyabet Bir-Sen, İSTANBUL isminin üzerinden milletimizin geleceğini, aile yapısını, başımızın tacı annelerimizin, eşlerimizin, biricik kız evlatlarımızın, kısaca kadınlarımızın hatta neslimizin şahsiyetine onuruna yaradılış fıtratlarına bir musibet olarak çökmüş İSTANBUL SÖZLEŞMESİ denen Haçlının sinsi tuzağının ortadan kaldırılmasında çok büyük bir rol almıştır.

Şunun çok iyi bilinmesini isteriz. DİYANET BİR-SEN milletimizin üzerine oynanan oyunları çok iyi biliyor. Bizimle beraber olmak Hakkın ve haklının gür sesi olmaktır. Şer odakları bugüne kadar karşılaşmadığı bir gücü karşılarına görmüştür. Hiç bir şer odağı artık bu milletin geleceğine yön veremeyecektir.

Daha çok işimiz var, daha söyleyeceğimiz çok sözümüz var. Henüz yolun başındayız. Bize vereceğiniz destek geleceğimize yatırımdır. Bizi sakın ha sıradan, alışılmış sendikal yapılarla karıştırmayın. Biz beklenen, yıllardır hayal edilen bir dava sendikasıyız. Bizi izlemeye ve desteklemeye devam edin. Her geçen gün Hakkın ve haklının daha da güçlendiğini göreceksiniz. Hep birlikte daha güzel yarınlara dikkatli ve koşar adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz.

Selam, saygı, hürmet ve muhabbetlerimi sunarım…

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.