ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN 0312 229 29 63

Bizden Haberler

Diyanet Bir-Sen

Genel Başkanımızdan Rize İl Müftülüğüne Ziyaret

- +

Genel Başkanımız Hasan TÜRÜT 1-7 Ekim Camiiler ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle Rize il müftüsü sayın Naci ÇAKMAKCI ve müftü yardımcısı Abdullah KÖSEOĞLU hocalarımızı ziyaret ederek tamamladı.

TÜRÜT Yaptığı Açıklamada ;

Kıymetli il müftümüz Naci ÇAKMAKCI hocamızla camiler ve Din Görevlileri hakkında konuşurken, bir çok devasa projenin tamamlanmasını, devam eden projelerin planını, yeni planlanan il müftülüğü binasını, eğitim merkezi lojmanları gibi büyük projelerin başlama aşamasında olmasını ve şehir merkezinde yapılan ve yapılacak olan yeni camilerin ilimize kazandırılması gibi çok muhteşem çalışmaların yapıldığını görmek bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir.

Sayın il müftümüzü çok değerli ekibi müftü yardımcılarımızı bu hizmetlere destek olan tüm meslektaşlarımızı maddi manevi yardımını esirgemeyen devlet büyüklerimiz ve kıymetli vatandaşımızı yürekten tebrik ediyorum.

32 yıldır Memleketim Rize ‘de görev yapıyorum. Tüm geçmiş müftülerimizi minnetle yad ederken bu genç, dinamik, çalışkan dürüst ve mükemmel bir çalışma temposu ile istikrarı oluşturmuş Sayın il müftümüz Naci ÇAKMACI beyi ve değerli ekibini özellikle taktir ediyorum.

Rize bu kadar büyük kazanımlara bu kadar kısa zamanda hiç bir dönem kavuşamamıştı. Yukarıda belirttiğim hizmetlerin yanında 4-6 Yaş gibi, halkla sosyal münasebet ve yurt dışı hizmetleri gibi çok muhteşem hizmetlerin canlı şahidi olmak bizleri ziyadesiyle bahtiyar ediyor.

Sayın il müftümüzün ilimize atanmasında riyaseti olan tüm büyüklerimize şükranlarımızı arz ediyorum. Model bir Müftü olma özelliğiyle sayın il müftümüz Naci ÇAKMACI hocamıza daha üstün görevlerde muvaffakiyetler diliyorum. Geçmişte beraber aynı görevlerde bulunduğumuz Değerli müftü yardımcılarımız Abdullah KÖSEOĞLU, Abdülkerim KARABIYIK ve Tuğba KİŞMİR hocalarımıza ve tüm müftülük çalışanları şube müdürlerimiz, murakıplarımız, şeflerimiz, vaiz ve avizelerimize uzman, rehber ve tüm çalışan kardeşlerimize başarılar diliyorum.

Selam ve dua ile kalın sağlıcakla

Hasan TÜRÜT
Diyanet Bir-Sen Genel Başkanı

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.