ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN 0312 229 29 63

Diğer

Diyanet Bir-Sen

Genel Başkanımızdan Rize “R.T.E” Üniversitesi Rektörlüğüne Ziyaret !

- +

Genel Başkanımız Hasan TÜRÜT ’ten Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN Beye ziyaret !

Ziyaret sonrası Hasan TÜRÜT yapmış olduğu açıklamada;
“Ülkemizin son dönemlerde başarıları ile gündeme gelen Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesini ziyaret etme şerefinde bulunduk. Sayın rektörümüz Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN beyin bölgemizde üniversitemize kattığı engin ve tecrübeli eğitimi ile üniversitemizin bugün ki başarısında en büyük rolü üstlenmiştir.

Hemen hemen tüm fakülteleri bünyesinde bulunduran Recep Tayyip Erdoğan üniversitesi gerek muhafazakâr, gerek başarı konusunda gençlerimizin ufuklarına giden yolda en doğru ve en iyi eğitimi vermek konusunda birçok üniversitenin örnek alacağı bir konuma gelmiş ve Fakültelerinde yakalamış olduğu başarılar ile kendinden epeyce söz ettirmiştir. Üniversitenin vermiş olduğu eğitim ve hizmetlerde sayın Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN Beyin ve ekibinin yapmış olduğu çalışmalar takdire şayan olup her rektörün ve üniversite görevlilerinin örnek alması gerektiği rol model olarak görmekteyiz.

Rize ilinin bölgedeki ve ülkemizdeki tüm illerden görmüş olduğu bu ilgi ve alaka ile Üniversitemizde okumakta olan öğrencilerin huzur, refah ve eğitimlerinde göstermiş oldukları başarılar ile her geçen gün daha kaliteli ve daha başarılı öğrenciler yetiştirerek Vatanına ve Milletine en iyi hizmet yapma umuduyla yeni mezunlarını veriyor.
Kişiliği ile camiada ve ilimizde sevilen ve takdire şayan olan Sayın Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN beye yapmış olduğumuz bu ziyarette bizlere göstermiş oldukları misafirperverlik ve bilgilendirmelerden dolayı şükranlarımızı arz ediyorum.”

Dedi.

Diyanet Bir-Sen Sendikası Olarak Sayın rektörümüze ve üniversitemizdeki tüm eğitim görevlisi hocalarımıza göstermiş oldukları bu başarılı tablo dolayısı ile takdir ve şükranlarımızı sunuyoruz. Ülkemizdeki tüm üniversitelerimizde bu tarz başarılara imza atacak kişi ve kurumların çoğalması ümidini temenni ediyoruz.

Selam ve Dua İle

Diyanet Bir-Sen Genel Merkezi

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.