ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN 0312 229 29 63

Diğer

Diyanet Bir-Sen

Hadsizlik Yapmayın!

- +

Siyasetçi, sanatçı veya çeşitli unvanlarda bulunup bu ülkenin şerefli milletinin sunduğu imkânlarından makam, mevki, şan ve şöhret sahibi olup bir kısım hadsiz ve basiretsiz kişiler bulunmaktadır.

Yüce dinimize ve dinimizin değerlerine saldırmakta inat edenler ve bu saldırıları kendilerine görev addedenler silsilesine sesleniyorum:

“Sizleri aslında muhatap almak istemiyoruz. Sizin kirlenmiş isimlerinizi dilimize almak suretiyle reklamınızı yapmak istemiyoruz. Sizin kirlenmiş zihniyetinizin mahsulü adice beyanlarınızı gündemimize almayı da zaman israfı kabul ediyoruz.”

Ancak sizi, avanelerinizi ve ağa babalarınızı uyarıyoruz! Hadsizlik yapmayın. Bizler yüce dinimiz ve mukaddes vatanımız için yaşıyoruz. Tarihte ve günümüzde çok örneklerini yaşadık ve hala yaşıyoruz. Hep kaybettiniz, yanıldınız, yenildiniz ve her daim rezil oldunuz. Yine aynı sonuçla karşılaşmanız mukadderatınızdır. Hem bu dünyada, hem ebedi olarak kaybetmeye mahkûmsunuz. Patlasanız da çatlasanız da kininize boğulacaksınız!

Sizleri kınıyor ve lanetliyoruz. Bire aciz ve zavallılar. Gelin yaratan Rabbimize ve onun yüce sistemine inanın. Şayet inanacak kadar dirayetli olamıyorsanız saygı duyun, dini değerlerimize saldırarak hadsiz olmayın. Buna ne Rabbimiz ne de Rabbimizin kulları ve neferleri olarak bizler size o imkânı ve fırsatı vermeyiz. Bunu aklınızdan çıkarmayın.

Diyanet Bir-Sen her daim azgınlara ve haddini bilmeyenlere karşı net duruşunu gösterecektir.

Hasan Türüt

Diyanet Bir-Sen Genel Başkanı

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.