ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN 0312 229 29 63

Diğer

Diyanet Bir-Sen

Herkes Haddini Bilecek!

- +

Diyanet bu milletin ta kendisidir, özüdür. Müslümanız ve Müslüman gibi yaşamak istiyoruz. Müslüman olmayanlara da davetten öteye hiç bir sözümüz yoktur.

Müslümansanız kardeşiz ve aynı paydada birleşiyoruz. Müslüman değilseniz siz işinize bakın, biz zaten işimize bakıyoruz.

Müslüman mahallesinde salyangoz satanın cesareti varsa bizi de tanımalarını isteriz. Biz onlardan cesaretli ve soğukkanlıyız. Ancak mukaddesatımıza saldıranları dikkatle takip ediyor, aynı zamanda da işimizi ve görevimizi yapıyoruz.

Buradan CHP yönetimini uyarıyoruz. Biz bu memleket için çalışan herkesi seviyor ve herkese saygı duyuyoruz. İçinizdeki İslam düşmanlarını ayıklayın ve dinimiz İslam’dan haberdar olmayanların dini konularda açıklama yapmamalarını engelleyin. Bunlar size de zarar veriyor. İslam’a ve İslam Peygamberine dil uzatan zat zamanında 4-6 yaş kurslara gitmiş olsaydı, yeryüzüne huzur ve saadet getiren dinimize ve dinimizin peygamberi Hz. Muhammed Mustafa (s.a.v) Efendimize orta çağ karanlığı diyecek kadar basiretsiz olmazdı.

Bu ülkede dinini yaşamakta herkes özgürdür. Ancak kimse kimsenin dinine saldıracak özgürlüğe sahip değildir.

İslam’dan ve değerlerinden rahatsız olan zat!

4-6 Yaş Kurslarının ne kadar faydalı ve anlamlı olduğunu sayenizde anladık. Bundan sonra bu kursların eğitim ve başarısı için daha özverili çalışmak, daha gayretli olmak boynumuzun borcudur. Buna katkı sağladığın için de teşekkür ederiz.

Biz ilkokul ve lise çocuklarını kınalayarak ve tekbirler getirerek cepheye gönderip kazandığımız cennet vatanımızı canımız pahasına da olsa korumayı ahdetmişiz.

Varlığımız Dinimize ve Vatanımıza armağan olsun…

Selam ve dua ile…

Hasan Türüt

Diyanet Bir-Sen Genel Başkanı

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.