ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN 0312 229 29 63

Diğer

Diyanet Bir-Sen

Herkes Önce Dönüp Yaptığı İşe ve İcraatlarına baksın !!!

- +

Herkes Önce Dönüp Yaptığı İşe ve İcraatlarına baksın !!!

Kıymetli dostlarımız piyasada yetkili sendika denilen sendikanın gölgesine sığınmaktan başka arada 3-5 üyede biz toparlayalım gibi emellerinden başka bir gayesi olmayan bazı sendikalar. Diyanet Bir-Sen ile anlaşma sağlamış ve sendikamız çatısı altında, kendi dava ve kazanımlarına en uygun sendika olarak benimseyen ,sahada çok başarılı çalışmalara imza atan Diyanet Söz-Per Platformu başkanı Ferhat DOĞAN’ kardeşimiz Hakkında yapılan iftira, hakaret ve Tehdit boyutlarına ulaşan çirkin söylemleri kabul etmiyoruz ve sonucunun ağır olacağını hatırlatıyoruz !!!

Unutmayalım ki Ferhat başkanımız daha önce sendika sendika dolaşıp dertlerini sıkıntılarını ve isteklerini dile getirdi. Sizinlerin kapısına geldiğinde yaptığınız ilgi, alaka ve sözde samimiyetinizi, bugün yaptığınız ikiyüzlülük ile ortaya koymaktasınız. Yaptığınız bu davranışlar bu yoldaki sendika çıkar ve amaçlarınızı bir kez daha gözler önüne sermiştir.

Diyanet Bir-Sen Olarak kendimize hiçbir sendikayı rakip ya da yakın görmüyoruz. Çünkü bizler Kuran Sünnet, Vatan, Bayrak adına ümmet için Hakkın ve haklının gür sesiyiz.

Aldığımız Aidatlarda ancak üyelerimiz, teşkilatımız sendikamızın daha iyi bir noktaya gelmesi uğruna harcanmaktadır. Bunun dışında asla keyfe keder harcamaya yer vermeyiz.

Sahada Her Hafta hemen hemen Ülkemizin 81 İlini Gezmek için çalışmalar yapmaktayız. Camia Personelimizin, sözleşmeli kardeşlerimizin sıkıntılarını isteklerini ve taleplerini sizler gibi üye olana kadar takip ediyormuş gibi değil yâda güya gündeme taşıyacağız gerekli işleri yapacağız deyip’ de kandırmak yerine Elhamdülillah bizzat yerinde görüp misafirleri olup, sahada davete icap ederek gerçekleştiriyoruz.

Bir diğer konuda İdarelerin veya bir kısım idari amirlerin ve müftülükteki yetkili sendika personellerin yetkili sendikaya yâda herhangi bir sendikaya üye olması konusunda yaptıkları baskılar kabul edilemez boyutlara ulaşmıştır. Bu konuda sabrımızın kalmadığını ve Sendikacılığı sendika amaçlarından uzaklaştırarak tehditkâr boyutlara ulaştıran arkadaşları buradan uyarıyoruz. Herkes Görevini Laiki ile yerine getirsin bu şekil fitne, fesat ve sendikalarının amacı dahi olmayanlar;

Camiamıza zarar vermeleri yetmediği gibi camia personellerimizin sendikalar üzerindeki güveni huzuru, inancı ve isteklerini gölgelemektedir.

Diyanet Bir-Sen Masaya kişisel çıkar pazarlıkları için değil, problemlerin çözümü için oturmayı her zaman benimsemiş ve üyelerinin sıkıntılarına problemlerine istek ve arzularına öncü ses olmuştur. Herkesin görmezden geldiği gündeme dahi getirmekten çekindiği konuları takip eden gündeme taşıyan ve yakın takipçisi olan Diyanet Bir-Sen Siz değerli Camia personelimizi aramıza katılmayı ve bu davanın bir parçası olmaya davet ediyoruz.

Unutmayalım Ki!

Diyanet Bir-Sen’in Genel başkanından tek bir üyesine kadar ayırmaksızın herkes eşit ve kıymetli sayılmaktadır. Başkanlarımıza yâda üyelerimize söylenecek en ufak söz, hakaret ve tehdit gibi söylemlerde. Gerekli cevap, tüm yasal ve adli yollar ile en sert şekilde verilecektir.

Herkesi Bu konuda titizlik ile uyarıyoruz !!!

Selam ve dua ile kalın Sağlıcakla

DİYANET BİR-SEN GENEL MERKEZİ

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.