ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN 0312 229 29 63

Diğer

Diyanet Bir-Sen

Joe Biden’ı şiddetle nefretle kınıyor ve lanetliyoruz.

- +

1915 olaylarını soykırım olarak tanıyan Amerika’yı ve katil başkanı Joe Biden’ı şiddetle nefretle kınıyor ve lanetliyoruz.

Yıllardır insanlığın kanından beslenen ve Coğrafyamızda Müslümanlara yıllardır soykırım yapan , Atom bombası atıp insanlığı ortadan kaldırmaya teşebbüs eden zalim eli kanlı alçaklar şanlı ecdadımızı ve şerefli milletimizi soykırımla suçlayacak insanlıktan nasibini almamış katilleri uyarıyoruz. Müslüman aleminin üzerinden elinizi çekin.

Filistin’e Dünyanın gözüne baka baka soykırım uygulayan soytarı İsrail teröristlerini ya alın götürün yada bu coğrafyada helak olmalarını bekleyin.

Ermeniler ecdadımıza ve şanlı milletimize yaptıkları kahpeliğin hesabını henüz ödememiş. Hocalı katliamını yapmış caniler daha ödeyecekleri çok bedeller vardır.

Devletimizin idarecilerine sesleniyoruz. En kısa sürede Amerika ve Ortadoğu’da kurduğu karakolu İsrail’i işgalci ve yaptıkları soykırımları ilan edelim. Derhal kademeli şekilde bu canilere hadlerini bildirecek yaptırımlara başlayalım.

Her zamandan daha çok birlik ve beraberliğimizi güçlendirmemiz gereken önemli bir süreçten geçmekteyiz.

Türk, Kürt ve Arap tek millet olarak Yüce dinimiz İslam çatısı altında ümmet bilinciyle toplanarak yıllardır Müslüman kanından beslenen bu canilere hadlerini bildirmenin zamanı gelmiştir.

Bir olalım iri olalım diri olalım hep birlikte ümmet olalım.

”De ki : Ey kafirler Yenileceksiniz ve Toplanıp Cehenneme Sürüleceksiniz.” (Al-i İmran/12)

Diyanet Bir-Sen Genel Merkezi

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.