ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN 0312 229 29 63

Diğer

Diyanet Bir-Sen

KAMUOYUNA DUYURU

- +

Tarihin hiç bir döneminde ahlaksızlık ile anılmamış, İslamın güzel ahlak vurgusunu düstur edinmiş bir milletin geldiği nokta gerçekten çok ama çok acı vericidir.

Bazi sanatçı müsveddeleri her ne kadar kendilerini sanatçı olarak görseler de lgbt reklamı yapıp kendi sapkınlıklarını, başkalarında görememe ezikliğini onlara sapık deme cesaretiyle ve elbette gündem olma isteğiyle gidermektedirler.

Müslüman Türk milleti kendine gelip ahlaktan yoksun kişilerin güya yaptığı sanata deger vermez ise kendiliğinden yok olup gidecek olan bu güruh bizlerin sessiz kalmasından güç devşirmektedirler.

İstanbul sözleşmesi evet fesh edilmiştir. Ancak ona uygun yapılan kanunlar halen caridir ve behemahal derhal kaldırılmalıdır. Halkı kin ve ve nefrete sevk edici söz ve lakırtıların da cezası artırılmalıdır. Kimse de cüret edememelidir.

İfsad ile mücadele de Diyanet Bir Sen ailesi olarak biz de varız ve sonuna kadar neslimizi koruyup kollamaya dair atılacak her bir adımın destekçisi olacağız.

Her yılı bir baska mücadele yılı olarak ilan ettigimiz gibi 2023 yılını kongremizde ifsad ile mücadele yılı ilan eden Diyanet Bir Sen gerekli kanunlar çıkana ve toplumda bir bilinç oluşana kadar mücadelesini sürdürecektir. Bu yapıda olan tüm Stk larla işbirliğine de hazır ve destek verecektir.

Batı da bir Hristiyan toplumun lgbt oluşumlarına karşı elli bin kişi yürüyüş gerçekleştirdigi ve papazlarin ellerine silah almadan bahsedebildigi bir mücadelede, Bizlerin ne yapması gerektiğini varın siz hesap edin. Sapkınların sapkınlıklarını söyleme cesareti kadar ahlaksızlığa dur diyelim yeter.

Mesut Çakıroğlu

Diyanet Bir Sen Genel Başkan Yardımcısı

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.