ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN 0312 229 29 63

Diğer

Diyanet Bir-Sen

Kurtuluş savaşını kazanan bunlardır !

- +

Kurtuluş savaşını kazanan bunlardır !

Sözde Çağdaş yaşam derneği olan fakat yaptığı eylem gösteri ve açıklamalarla tam bir Çağdışı yaşam derneği olanlarla işbirliği yapanlar bir an önce yargılanmalı ve çağdışı yaşam derneği kapatılmalıdır.

Anayasada her şey açık ve nettir! Şanlı milletimize katkı sunmak için kurulması ön görülen sivil toplumlar maksadının dışına çıktığı zaman kapatılır.

Çağdaş Yaşam Derneği Şanlı Milletimizin kurtuluş mücadelesinde bizzat katılmış ve yuvalarında doğurup büyüttüğü evlatlarını, kınalı kuzum diyerek cepheye gönderen annelerimize itham ediyor olmalıdır ki o zaman bu bağımsızlık ve kurtuluş mücadelesini veren tüm annelerimiz ve bacılarımız çarşaflı ve örtülüydü. Hatta Mustafa Kemal ATATÜRK ‘ün bile Annesi ve kız kardeşi ‘de çarşaflıydı. Bunlar memleketin tüm değerlerine düşmandır. Bu Azili düşmanların sinsi oyunlarını kabul etmiyoruz. Şiddetle nefretle kınıyor ve lanetliyoruz.

Oradaki tüm yetkililer halen görev başında ! O görevleri Laikiyle yapacak binlerce yetişmiş insan gücümüz vardır. Hepsi görevden alınmalı, bu dernek kapatılmalı ve belediye başkanı görevden alınıp kayyum atanmalıdır. Lütfen !!!

DİYANET BİR-SEN Şanlı Milletimizin Dini ve Milli değerlerini esas alır.

Bizi izlemede kalın gerçek sizsiniz ve gerçek sesiniz DİYANET BİR-SEN !

Selam ve dua ile kalın sağlıcakla

Diyanet Bir-Sen Genel Merkezi 

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.