ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN 0312 229 29 63

Bizden Haberler

Diyanet Bir-Sen

Mardin Midyat İlçemize Ziyaret

- +

Diyanet Bir-Sen olarak ülkemizin doğusundan batısına her karış toprağında çalışmalarımıza son sürat devam ediyoruz.

Diyanet Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı Hamdullah SİLİNDİR , Mardin İl Başkanımız Felemez KARADENİZ ve İl başkan yardımcımız Yusuf GÜNDÜZ ile Mardin Midyat İlçe Müftülüğüne özel ziyarette bulunuldu.


Midyat İlçe Müftüsü sayın Dr. Mehmet Tahir PEKİM ve şube müdürü Naci DOĞAN İle Gündeme dair birçok konuda müzakere ve sendikasal faaliyetler hakkında sohbetler edildi. Sohbet sonrası ilçe ve il genelinde üyelerimiz ile görüşmeler sorunları ve sıkıntılara çözüm üretmek adına notlar alındı.
Bizlere bu çalışmamızda; sayın Dr. Mehmet Tahir PEKİM ve şube müdürü Naci DOĞAN ‘a kabul ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ve şükranlarımızı iletiyoruz .


Bizler !
Diyanet Bir-Sen Olarak sahada çalışmayı yerinde görerek dinleyerek çözümler edinmeyi asli görev kabul ediyoruz.
Bu bağlamda kimse unutmamalı sendikacılık üyeleri ile bütünleşme sorunlara çözümler bulma ve bu çatı altındaki tüm herkes için birer yarar sağlama çalışmasıdır.


Diyanet Bir-Sen Olarak Çalışmalarımızı her geçen gün daha fazla arttırarak Ülkemizin Doğusundan Batısına Kuzeyden Güneyine tüm bölgelerinde emin adımlarla çalışmalar yürütüp sesimizin, ilkemizin ve davamızın daha yüksek duyulmasına gayret gösteriyoruz .
Diyanet Bir-Sen İlkeli ve tecrübeli Sloganıyla her daim yoluna devam edecektir.
‘Hakkın ve haklının Gür Sesi’
Selam Ve Dua İle
Diyanet Bir-Sen Genel Merkezi

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.