ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN 0312 229 29 63

Diğer

Diyanet Bir-Sen

Milli ve Manevi Değerlerimize Saldıran Vatan Hainlerine İdam istiyoruz.

- +

Milli ve Manevi Değerlerimize Saldıran Vatan Hainlerine İdam istiyoruz.

Malesef haddini bilmez dışarılardan yönetilen yüce milletimizin milli ve manevi değerlerini henüz hazmedememiş. Ancak yıllarca bu milletin paralarıyla har vurup harman savurmuş kendini bilmez aciz 103 vatandaşı şiddetle nefretle kınıyor ve lanetliyorum.

Milli iradenin ne olduğunu henüz çözemediniz. 15 Temmuzu herhalde erken unuttunuz. Geleceğiniz olursa mutlaka hayal bile edemeyeceğiniz görecekleriniz de olacaktır.

Artık herkes şunu çok iyi bilsinki ecdattan gelen yola oturan engel koymaya çalışanlar bu ülkede bunu asla başaramayacaktır. Tarihi yolculuğumuza hızla devam edeceğiz. Varlığımız Dinimize ve Vatanımıza Armağan olsun.

Söz konusu Vatan olunca diğerleri bizim için teferruattır. Vatanımızın asıl sahipleri olarak 7/24 nöbetteyiz. Cesareti olan varsa çıksın gelsin.

Cumhuriyet Savcılarımızı göreve davet ediyorum. Devletimizin birlik ve beraberliğine kastedenler için gerekli işlemler İVEDİ likle yapılmalıdır.

Sayın Cumhurbaşkanımız ve TBMM ne sesleniyorum. Çıkartın İDAM yasasını vatan hainlerini ceza evlerinde bakmak istemiyoruz . Şanlı milletimizin huzurunu hazmedemeyenlerin hayata dair ümitleri kalmamalıdır.

Vesselam

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.