ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN 0312 229 29 63

Diğer

Diyanet Bir-Sen

Yaptığınız Bu Hileler Bize İşlemez !!!

- +

Yaptığınız Bu Hileler Bize İşlemez !!!

Değerli meslektaşlarım ve DİYANET BİR-SEN ailesinin şerefli mensubu kıymetli kardeşlerim.

Büyük bir lüks içerisinde basireti bağlanmış MEMUR-SEN ‘in teşkilâtımızdaki uzantısı DİYANET-SEN hukuk tanımaz tutumunu devam ettirme gayreti peşindedir.

Anlayamadığı, fark edemediği ve hiç bir şekilde aşamayacağı bir gücün göğsüne çarparak, yok olmaya mahkûm olacaktır. İşte o güç sizlersiniz yani DİYANET BİR SEN ailesidir.

% 1 üyesi olmayan sendikalara ikramiye ödenmesin diyecek kadar kurumdan ve haktan uzaklaşmışlardır . Bu anlayışı kınıyorum.

DİYANET BİR-SEN ‘in böyle bir sorunu yoktur. Bizler her geçen gün teşkilat çalışmalarımızı hızlandırıp sahada camia personelimizin sıkıntılarını yerinde görerek notlarımızı alan, ilgili makamlar ile iletişime geçip bu sıkıntıları kamuoyuna korkusuzca taşıyan ve şimdiden birçok gönüle merhem olmuş ve olmaya devam edecek tek sendikayız. Sadece kurum çalışanlarını ürkütüp kendi değirmenlerine su taşımaya ve personeli cebren ve hile ile esaretleri altına tutmaya çalışmak sizin huyunuzdur.

Bizler var olduğumuz müddetçe teşkilatımızdaki tüm kardeşlerimiz ile aşağıdaki belirtiğim sebeplerden dolayı bu emellerine zaten ulaşamayacaklardır.

1. Biz çalışmalarımızı hızlandırıp teşkilatımızın huzurunu bozan her türlü düzeni ortadan kaldırdığımız sürece.

2. Bu yapmış oldukları hileleri sayımdan önce zaten uygulanamaz ve bu oranın altında olan bir çok sendikada sayıma kadar tedbirlerini alırlar.

3. Bu adaletsiz uygulamayı Anayasa mahkemesine taşıyıp yüzlerine çarpacağız. Çünkü DİYANET BİR-SEN varsa adaletsizliklere yer yoktur .

Unutmayalım Ki!!

Bu hileyi düşünmeleri sonlarının yaklaştıklarının ilanıdır.

KIYMETLİ KARDEŞLERİM;

Hiç bir dedikoduya asla kulak asmayın . DİYANET BİR-SEN teşkilâtın tüm sorunlarına vakıf olup çözüm projesi hazır ve güçlü bir iradeye sahip sendikadır.

Tüm teşkilat mensupları kıymetli meslektaşlarımızı zaman kaybetmeden DİYANET BİR-SEN çatısı altında birleşmeye davet ediyorum. Hep birlikte mutlu yarınlara kavuşma dileğiyle selam ve dua ile kalın sağlıcakla

Hasan TÜRÜT
Diyanet Bir-Sen Genel Başkanı

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.